אודות

טל שמואל

טל נפתלי שמואל, רואה חשבון.

כבר במהלך הלימודים התחלתי ללמוד איך עובדים העסקים הקטנים והבינוניים בהתמקדות על הכנסות כל עסק ועסק והוצאותיו בהתאמה במשרד רואי חשבון בינוני.

ולאחר מכן , התמחות של שנתיים וחצי במשרד קטן בו למדתי את הסוגיות של בעל עסק בנוני וקטן הבנה בסיסית של תיקים מורכבים ודיווחים לכלל הרשויות (ביטוח לאומי , מס הכנסה, מס שבח, ומס ערך מוסף).

הבנה של איך עובדים העסקים הקטנים והבינוניים מבחינת הרכבת הדוחות פירוט ההוצאות הרלוונטיות לכל עסק ומיצויי הזכויות ותשלום המס.

לאחר סיום ההתמחות בשנת 2015 כאשר מאחורי 5 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון פתחתי את המשרד בדגש על יחס מתן שירות טוב וענייני.

משרדנו נותן שירותי ראיית החשבון במגוון רחב של תחומים ושירותים לכלל תחומי התעשייה ומונעים על ידי סטנדרטים גבוהים של שירות מקצועי ואישי.

הרעיון שעומד מאחורי משרדנו
וגם השם ראיית חשבון בגובה העיניים

 הינו מחויבות להבנת הלקוח ,עסקו ומתן שירות איכותי שמסביר ונותן קווים מנחים לצורך התפתחות עסקית , שהלקוח יבין בדיוק למה ועל מה הוא משלם מס ויותר חשוב מזה כמה הוא הרוויח.

תוך הקפדה על רמה מקצועית גבוהה בתחומים השונים.

משרדנו מעניק שירותי ביקורת לחברות , שירותי הנהלת חשבונות , דוחות אישיים לעוסקים מורשים ,עוסקים פטורים, בעלי שליטה ,החזרי מס פרטיים לשכירים , החזרי מס בעסקאות נדל"ן ועוד. 

לקוחותינו: 

חברות מסחר ובניה , מסעדנות , חנויות פרטיות במספר תחומים, עוסקים מורשים ופטורים במגוון תחומי התעסוקה (יצואנים, מסחר אלקטרוני דרופשיפינג, חדרי בריחה , מספרות וטיפולי יופיי , אנשי פרסום , נהגי מוניות, גנים פרטיים, עורכי דין ועוד….) בנוסף משרדנו מכיל לקוחות מהמישור הפרטי (שכירים) לצורך החזרי מס (אנשי הייטק , החזרי מס מעסקאות בנדל"ן וכו'). משרדנו מכין חוות דעת ויעוץ בסוגיות מס מורכבות .

דילוג לתוכן