אודות

אודותינו

מי אנחנו

טל נפתלי שמואל, ראיית חשבון וייעוץ עסקי בנתניה

משרדנו נותן שירותי ראיית החשבון במגוון רחב של תחומים ושירותים לכלל תחומי התעשייה ומונעים על ידי סטנדרטים גבוהים של שירות מקצועי ואישי.

הרעיון שעומד מאחורי משרדנו וגם השם ראיית חשבון בגובה העיניים  הינו מחויבות להבנת הלקוח, עסקו ומתן שירות איכותי שמסביר ונותן קווים מנחים לצורך התפתחות עסקית, שהלקוח יבין בדיוק למה ועל מה הוא משלם מס ויותר חשוב מזה כמה הוא הרוויח. תוך הקפדה על רמה מקצועית גבוהה בתחומים השונים.

משרדנו מעניק שירותי ביקורת לחברות, שירותי הנהלת חשבונות, דוחות אישיים לעוסקים מורשים, עוסקים פטורים, בעלי שליטה, החזרי מס פרטיים לשכירים, החזרי מס בעסקאות נדל"ן ועוד. 

אודות רואה חשבון בנתניה

הצוות המקצועי שלנו

טל נפתלי שמואל

רואה חשבון

אריה ידין

כלכלן | רו״ח מתמחה

איתי ישראלי

מנהל המשרד

ויקטור

ויקטור אביחי פלד

סוכן ביטוח | מתכנן פיננסי

גל שני

מנהלת שיווק

לקוחותינו

חברות מסחר ובניה , מסעדנות , חנויות פרטיות במספר תחומים, עוסקים מורשים ופטורים במגוון תחומי התעסוקה (יצואנים, מסחר אלקטרוני דרופשיפינג, חדרי בריחה , מספרות וטיפולי יופיי , אנשי פרסום , נהגי מוניות, גנים פרטיים, עורכי דין ועוד….) בנוסף משרדנו מכיל לקוחות מהמישור הפרטי (שכירים) לצורך החזרי מס (אנשי הייטק , החזרי מס מעסקאות בנדל"ן וכו'). משרדנו מכין חוות דעת ויעוץ בסוגיות מס מורכבות .

טל נפתלי שמואל

ראיית חשבון וייעוץ עסקי בנתניה

כבר במהלך הלימודים התחלתי ללמוד איך עובדים העסקים הקטנים והבינוניים בהתמקדות על הכנסות כל עסק ועסק והוצאותיו בהתאמה במשרד רואי חשבון בינוני.

ולאחר מכן , התמחות של שנתיים וחצי במשרד קטן בו למדתי את הסוגיות של בעל עסק בנוני וקטן הבנה בסיסית של תיקים מורכבים ודיווחים לכלל הרשויות (ביטוח לאומי , מס הכנסה, מס שבח, ומס ערך מוסף).

הבנה של איך עובדים העסקים הקטנים והבינוניים מבחינת הרכבת הדוחות פירוט ההוצאות הרלוונטיות לכל עסק ומיצויי הזכויות ותשלום המס.

לאחר סיום ההתמחות בשנת 2015 כאשר מאחורי 5 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון פתחתי את המשרד בדגש על יחס מתן שירות טוב וענייני.

אריה ידין

כלכלן | רו״ח מתמחה

אריה ידין בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים
באוניברסיטת אריאל וכעצמאי לשעבר ורו"ח לעתיד הבנתי שהחיבור בין כל עוסק (פטור, מורשה או חברה)
למשרד רו"ח הוא סוד ההצלחה.
במצב אידיאלי עסק מטבעו גדל לפיכך אלו יחסים אסטרטגיים משותפים.
המטרה של המשרד היא שיתוף פעולה מלא בין כל הגורמים על מנת לספק לעסק את על המעטפת לה הוא נדרש.
כחלק מצוות מסור של אנשים מוכשרים ובהובלתו של בעלי המשרד רו"ח טל שמואל אנו דואגים לכל לקוחותינו
לליווי, תמיכה, ייעוץ והכוונה על מנת לגדול יחד לצמיחה כלכלית
ובידיעה "שההצלחה שלהם זה הצלחה שלנו".

איתי ישראלי

יועץ מס

בוגר קורסי חשב שכר, מנהל חשבונות 1+2 ובעיצומו של קורס יועצי מס. אחראי במשרד על מתן שירות מיקצועי שירותי ויסודי באופן ישיר ללקוחות.

חלק מהשירותים הינם
– פתיחת תיקים הגופים השונים מע״מ מס הכנסה וביטוח לאומי , הכולל גם לקיחת ייפוי כוח מתמשך בגופים הללו ורישום מדוייק לפי הצורך של הלקוח בהתאם לשיחה עם הרואה חשבון שאחראי על התיק והלקוח עצמו.
– עדכונים של תשלומי המע״מ השוטפים וסיוע ללקוחות בתשלום באופן דיגיטלי כאשר אנחנו מתמקדים בתשלומים באמצעים הבטוחים והמתקדמים ביותר בצורה הנוחה ביותר ללקוח.
– תפעול אפליקציות שונות מול הלקוח בהתאם לצריכיו , כאשר קיימת במשרד רואה החשבון שלנו אפליקציה יחודית להפקת הכנסות וצילום ההוצאות השוטפות אשר אני באופן אישי עובר על ההוצאות ומקטלג אותן למערכת שמוצגת בפני הלקוח בכל עת שידע את סכומי המע״מ הצפויים לו בכל שלב . וכמו גם רווח והפסד של העסק בכדי שהלקוח ישלוט במספרים המדוייקים ויקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבורו בכל רגע נתון .
– מאחורי הקלעים מתפעל את הלקוחות השונים בחיבור למערכות דיגיטליות אשר מציגים את המידע של הלקוחות בגופים השונים בין היתר מס הכנסה – מצב חשבון של תשלומי המס השונים . מע״מ התכתבויות עם הפקידים במוסד לטובת עזרה במידה ויש קנס שניתן שלא לצורך והתכתבויות עם פקידים בביטוח לאומי ושיחות מולם עבור הלקוחות דרך מערכת המייצגים.

בנוסף , לימודי יעוץ המס נותנים למשרד ערך נוסף שלי נוגע אישית ברגש של נישה שלמה – החזרי מס לשכירים. החזרי המס זה ה״בייבי״ שלי במשרד אני נהנה מאוד לראות את הסיפוק כאשר הלקוחות מקבלים את ההחזר המגיע להם ממס הכנסה ולפעמים מציל אותם בדיוק ברגע שהכי לא צפו לקבל את ההחזר מס.
שם בנושא הזה של החזרי מס אני מחפש חוקים שונים אשר מסייעים ללקוח למקסם את החזר המס עבורו ועבור בני ביתו.

ויקטור אביחי פלד

סוכן ביטוח | מתכנן פיננסי

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון,
בעל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני וכללי מטעם רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון.

בראייתי, רואה חשבון וסוכן ביטוח הם שני מקצועות שכל בעל עסק צריך.
בצידו האחד, רואה החשבון נותן את ההנחיות הכלליות כמו למשל: "כמה צריך להפקיד כדי לנצל את מלוא הטבת המס", ומצד שני יש את סוכן הביטוח שדואג שהפקדה זו תתבצע במיטבה. לדוגמא: דמי ניהול נמוכים, מסלול השקעה תואם ללקוח וכו'.

עסק שמקבל רואה חשבון, יועץ מס וסוכן ביטוח כחבילה אחת, מקבל מכונה משומנת היטב שיודעת לפנות לו זמן בהתעסקות נטו בעבודה, ומטפלת בו ובעובדיו בצורה מסורה ומהירה.

תחומי הפעילות שלי:

חיסכון הפנסיוני: קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל
חיסכון וולונטרי: קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה, פוליסות חיסכון
ביטוחים: חיים ובריאות.

גל שני

מנהלת שיווק

בעלת תואר ראשון בתקשורת וכן תעודת אסטרגיה שיווקית של "הבצפר למקצועות הפרסום".
עוסקת בתחום השיווק והפרסום, ניהול מדיה חברתית, ניהול מערך קמפיינים וניהול תקציב פרסום.

דילוג לתוכן